close
Bytom-square-portfolio

BYTOM SQUARE Sp. z o.o.

Uruchomienie stałego redundantnego łącza światłowodowego wraz z zarządzaniem infrastrukturą IT i transmisją danych dla usługobiorców. Obsługa informatyczna wraz stałą opieką systemu monitoringu wizyjnego i dostępem do usług 7LCLOUD.

Profil Klienta

Bytom Square to kompleks budynków po rewitalizacji o przeznaczeniu biurowo-usługowo-handlowym o łacznej powierzchni  8640 m kw. Umiejscowiony w zwartej zabudowie w ścisłym Centrum miasta Bytomia. Niezwykle funkcjonalnie urządzony, oferujący rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Przed

  • Brak łącza internetowego i infastruktury IT.
  • Brak wsparcia informatycznego.
  • Brak zaawansowanych usług IT dla najemców

Po

  • Infastruktura IT w każdym pomieszczeniu
  • Redundantny światłowodowy dostęp do internetu.
  • Wsparcie informatyczne i dostęp do 7LCLOUD.

Wyzwanie

W 2014 podjęliśmy decyzję o zmianie siedziby połączoną z wyzwaniem zaprojektowania i budowy całej infrastruktury IT. W dawnej siedzibie firmy Bytom S.A pojawiła się koncepcja budowy nowego kompleksu biurowo usługowego z dostępem do nowych technologii IT. Na przestrzeni lat zostały wdrożone wszystkie założenia związane z infrastrukturą jak i dostępem do sieci internet na całej powierzchni Bytom Square. Jako wartość dodaną naszej obecności w tym miejscu oferowaliśmy usługi konsultingowe, wdrożyliśmy system monitoringu wizyjnego oraz uruchomiliśmy dostęp do usług chmurowych 7LCLOUD zlokalizowanych w Data Center. Usługi te realizowane są poprzez dedykowane łącze światłowodowe z prędkością do 1 Gbps i w realny sposób podnoszą atrakcyjność usługi najmu powierzchni biurowych w kompleksie Bytom Square.   

Firma

Bytom Square Sp. z o.o.

bytomsquare.pl

Lokalizacja

Wrocławska 32/34
41-902 Bytom

Branża

Najem powierzchni biurowej i usługowej

Zatrudnienie

23

keyboard_arrow_up
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. our cookie policy.
clear