close
huta-pokoj-sa-portfolio

Huta Pokój S.A.

Migracja systemu pocztowego Zimbra. Wdrożenie funkcjonalności ZEXTRAS dla serwera Zimbra. Stałe wsparcie serwisowe systemu pocztowego oraz usługi 7LCLOUD SpamTitan.

Profil Klienta

Huta Pokój S.A. to historia hutnictwa i przetwórstwa stali od 1840 roku. Firma kontynuuje wieloletnią tradycje lidera rozwoju, dbając o społeczność lokalną i skupiając się na powiększaniu wartości firmy. Stawia stałe ambicje bycia nowoczesną i rentowną firmą, integrującą i inspirującą innych przedsiębiorców, w tym przetwórców stali dzięki przynależności do Grupy Kapitałowej Węglokoks.

Przed

  • Potrzeba migracji nieaktualnego systemu Zimbra
  • Brak wsparcia serwisowego Zimbra.
  • Brak systemu ochrony poczty.

Po

  • Aktualny system Zimbra wsparty technologią Zextras
  • Pełne wsparcie serwisowe Zimbra z usługą HelpDesk IT.
  • Ochrona poczty z wykorzystaniem 7LCLOUD SpamTitan.

Wyzwanie

W czerwcu 2019 roku podjęliśmy decyzję o migracji nieaktualnej instalacji systemu Zimbra na której działało blisko 1000 kont pocztowych. Dzięki zastaosowaniu technologii Zextras dokonaliśmy migracji do aktualnej w tym czasie wersji 8.8.15. Z wykorzystaniem modułu kopii zapasowej  w czasie rzeczywistym udało sie zmniejszyć ilość aktywnych skrzynek do połowę. Dodatkowo wykorzystanie modułu Zextras Mobile wspierającego protokół ActiveSync uruchomiliśmy w pełni funkcjonalnośc pracy grupowej i kalendarzy na aplikacji MS Outlook oraz urzadzeniach mobilnych. W celu zabezpieczenia serwera oraz filtrowania wiadomości pod kątem antywirusowym i antyspamowych wdrożliiśmy rozwiązanie 7lCLOUD SpamTitan. Aktualnie cały system pocztowy objęty jest naszym wsparciem technicznym z wykorzystaniem daszego dedykowanego systemu HelpDesk.

Firma

Huta Pokój S.A.

hutapokoj.eu

Lokalizacja

ul. Piotra Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska

Branża

Konstrukcje stalowe

Zatrudnienie

500

keyboard_arrow_up
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. our cookie policy.
clear