close
huzap-portfolio

Huzap Sp. z o.o.

Migracja tradycyjnego środowiska serwerowego do systemu ze wsparciem wirtualizacji. Wdrożenie funkcjonalności replikacji serwerów i kopii zapasowych w siedzibie firmy oraz z zwykorzystaniem usługi 7LCLOUD Backup. Migracja środowiska Microsoft Exchange do systemu pocztowego Zimbra. Wdrożenie funkcjonalności ZEXTRAS dla serwera Zimbra. Stałe wsparcie serwisowe systemu pocztowego oraz usługi 7LCLOUD SpamTitan.

Profil Klienta

Historia firmy Huzap sięga 1985 roku, kiedy to jej założyciele rozpoczęli swoją działalność w dziedzinie budowy maszyn w znanych zachodnich koncernach. Od tego czasu projektują i konstruują do dnia dzisiejszego maszyny i urządzenia wysokiej jakości z uwzględnieniem najnowszego stanu techniki. Ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie budowy wag, maszyn pakujących i instalacji przemysłowych na rynkach zachodnich świadczy, że firma Huzap jest stabilnym partnerem biznesowym.

Przed

  • Fizyczne serwery dla każdej usługi sieciowej
  • Brak wsparcia serwisowego i konsultacji IT
  • Brak scentraliozowanego systemu ochrony.

Po

  • Środowisko serwerowe wsparte wirtualizacją
  • Pełne wsparcie IT z usługą HelpDesk.
  • Zabezpieczenie danych z wykorzystaniem 7LCLOUD Backup.

Wyzwanie

Współpracę rozpoczelismy od uruchomienia scentralizowanego systemu zabezpieczenia antywirusowego dla wszystkich stanowisk komputerowych. Dzięki wprowadzeniu wirtualizacji udało nam sie zmodernizować zaplecze serwerowe i ujednolicić ifrastrukturę IT. Dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa wdrożyliśmy system replikacji i kopii zapasowych, który wspierany jest uslugą 7LCLOUD Backup. Aby sprostać nowym realiom i rozszerzonej parcy grupowej i zdalnej uruchomiliśmy pełną obsługę informatyczną z wsperciem systemu HelpDesk, który gwarantuje usystematyzowanie przepływu informacji i kontrolę nad stanem systemów IT. Dokonaliśmy migracji systemu poczty z nie wspieranej już wersji Microsoft Exchange do systemu Zimbra. Dzięki wykorzystaniu rozwiązania Zextras utrzymaliśmy wszystkie dotychczasowe funkcjnalności Exchange. Aktualnie system pocztowy podlega naszemu wsparciu serwioswego oraz podlega zabezpieczenim ochrony poczty realizowanym dzięki usłudze 7lCLOUD SpamTitan.

Firma

Huzap Sp. z o.o.

huzap.pl

Lokalizacja

ul. Konstytucji 61
41-905 Bytom

Branża

Automatyka przemysłowa

Zatrudnienie

25

keyboard_arrow_up
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. our cookie policy.
clear