close
kiesel-portfolio

Kiesel Poland Sp. z o.o.

Migracja tradycyjnego środowiska serwerowego do systemu ze wsparciem wirtualizacji. Wdrożenie funkcjonalności replikacji serwerów i kopii zapasowych w siedzibie firmy oraz z zwykorzystaniem usługi 7LCLOUD Backup.

Profil Klienta

Kiesel Poland Sp . z o.o. od ponad 40 lat dostarcza zaawansowaną technologię dla przemysłu budowlanego i górnictwa. Do dyspozycji klientów oddają szeroką gamę koparek hydraulicznych, ładowarek kołowych, wozideł technologicznych, dźwigów gąsienicowych oraz platform roboczych na podwoziu gąsienicowym.

Przed

  • Fizyczne serwery dla każdej usługi sieciowej
  • Brak wsparcia serwisowego i konsultacji IT
  • Brak scentraliozowanego systemu ochrony.

Po

  • Środowisko serwerowe wsparte wirtualizacją
  • Pełne wsparcie IT z usługą HelpDesk.
  • Zabezpieczenie danych z wykorzystaniem 7LCLOUD Backup.

Wyzwanie

W maju 2017 roku podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu wsparcia informatycznego. Współpracę rozpoczelismy od uruchomienia scentralizowanego systemu zabezpieczenia antywirusowego dla wszystkich stanowisk komputerowych. Dzięki wprowadzeniu wirtualizacji udało nam sie zmodernizować zaplecze serwerowe i ujednolicić ifrastrukturę IT. Dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa wdrożyliśmy system replikacji i kopii zapasowych, który wspierany jest uslugą 7LCLOUD Backup. Aby sprostać nowym realiom i rozszerzonej parcy grupowej i zdalnej uruchomiliśmy pełną obsługę informatyczną z wsperciem systemu HelpDesk, który gwarantuje usystematyzowanie przepływu informacji i kontrolę nad stanem systemów IT.

Firma

Kiesel Poland Sp. z o.o.

kiesel-poland.pl

Lokalizacja

ul. Harcerska 39
41-946 Piekary Śląskie

Branża

Przemysł budowlany

Zatrudnienie

50

keyboard_arrow_up
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. our cookie policy.
clear