close
taxi-neks-portfolio

Neks Taxi Sp. z o. o.

Uruchomienie stałego redundantnego łącza światłowodowego wraz z zarządzaniem infrastrukturą IT i transmisją danych. Obsługa informatyczna wraz stałą opieką systemu monitoringu wizyjnego i dostępem do usług 7LCLOUD.

Profil Klienta

Taxi Neks od ponad 10 lat bezpiecznie i wygodnie przewożą pasażerów do wskazanych miejsc, dlatego korporacja ta cieszy się zaufaniem tak wielu Klientów. Wysoki standard usług, szeroki wachlarz opcji dodatkowych oraz konkurencyjne ceny. Flota Taxi Neks to gwarancja czystych i sprawnych technicznie pojazdów, dostosowanych do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i firm.

Przed

  • Brak światłowodowego łącza internetowego i infastruktury IT.
  • Brak wsparcia informatycznego.
  • Brak zaawansowanych usług IT

Po

  • Infastruktura IT w każdym pomieszczeniu
  • Redundantny światłowodowy dostęp do internetu.
  • Wsparcie informatyczne i dostęp do 7LCLOUD.

Wyzwanie

W październiku 2017 podjęliśmy wyzwanie stworzenia infrastruktury  dla systemów IT od postaw. Postawiliśmy na elastyczne środowisko, które w płynny sposób reaguje na zmieniajace się potrzeby w postaci nieprzerwanej pracy oraz dedykowanych systemów poza siedzibą firmy. Wdrożylismy środowisko odporne na awarie oparte o systemy Windows oraz światłowodowe łącze z duplikacją linku. W celu podniesienia niezwodności środowika IT uruchomiliśmy usługę stałej opieki informatycznej z wykorzystaniem usługi HelpDesk wspierającej użytkownkow systemu.Aktualnie wszytskie systemy komunikacyjne oparte są o zewnętrzne usługi telefonii internetowej i dedykowanej aplikacji do obsługi floty samochodowej.

Firma

Neks Taxi Sp. z o. o.

taxineks.pl

Lokalizacja

ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice

Branża

Usługi tranportowe

Zatrudnienie

50

keyboard_arrow_up
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. our cookie policy.
clear