close
welcome-as-portfolio

Welcome AS Sp. z o.o.

Migracja z usług hostingu do systemu pocztowego Zimbra. Integracja systemu poczty z działającym systemem ERP. Wdrożenie funkcjonalności ZEXTRAS dla serwera Zimbra. Stałe wsparcie serwisowe systemu pocztowego oraz usługi 7LCLOUD SpamTitan.

Profil Klienta

WELCOME Airport Services Sp. z o.o. jest największym pod względem ilości obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Firma świadczy usługi obsługi naziemnej samolotów i pasażerów kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata. Spółka aktualnie działa w 7 oddziałach na terenie Polski.

Przed

  • Potrzeba migracji hostowanego systemu poczty
  • Brak integracji z aktualnym systemem ERP.
  • Brak systemu ochrony poczty.

Po

  • Aktualny system Zimbra wsparty technologią Zextras
  • Pełne wsparcie serwisowe Zimbra z usługą HelpDesk IT i 7LCLOUD SpamTitan.
  • Integracja systemu poczty z aktualnym systemem ERP.

Wyzwanie

W listopadzie 2019 roku podjęliśmy decyzję o migracji aktualnego systemu poczty opartego o usługę hostingu do systemu Zimbra dla docelowej ilości około 2500 kont pocztowych. Dzięki zastosowaniu technologii Zextras wspierająceej protokół ActiveSync uruchomiliśmy funkcjonalności Exchange w pełni wykorzystujące techonogię pracy grupowej i kalendarzy na aplikacji MS Outlook oraz na urzadzeniach mobilnych. Dokonaliśmy integracji systemu pocztowego Zimbra z aktualnie działającym systemem ERP w zakresie modułu pracowniczego.  Z wykorzystaniem modułu kopii zapasowej  w czasie rzeczywistym w pełni zabezpieczyliśmy dostęp wszytskich elementów poczty. W celu zabezpieczenia serwera oraz filtrowania wiadomości pod kątem antywirusowym i antyspamowych wdrożliiśmy rozwiązanie SpamTitan. Aktualnie cały system pocztowy objęty jest naszym wsparciem technicznym z wykorzystaniem daszego dedykowanego systemu HelpDesk oraz usługi 7LCLOUD SpamTitan.

Firma

WELCOME Airport Services Sp. z o.o.

welcome-as.pl

Lokalizacja

Lotnisko im. Fryderyka Chopina
ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa

Branża

Lotniskowa obsługa naziemna

Zatrudnienie

2000

keyboard_arrow_up
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. our cookie policy.
clear