close

Zextras

Bezpieczeństwo

Zextras Suite wznosi bezpieczeństwo w systemie Zimbra na najwyższy poziom. Bezpieczne kopie w czasie rzeczywistym oraz ochronę dostępu na wielu poziomach są dostępne już w edycji open source.

Mobilność

Zextras Suite wprowadza pełną mobilność do systemu poczty Zimbra w edycji open source. Od teraz synchronizacja Exchange ActiveSync i dedykowane aplikacje mobilne to standard.

Elastyczność

Zextras Suite zmienia system poczty firmowej Zimbra w edycji open source we wszechstronny system pracy grupowej wspierający wideokonferencje, przechowywanie i edycję plików.

Dlaczego Zextras?

zextras zimbra

Wybór systemu pocztowego dla firmy to decyzja na lata. Warto więc zadać sobie kilka kluczowych pytań.

Zextras Suite co to jest ? chevron_right

Zextras Suite to modułowy dodatek, który pozwala rozszerzyć możliwości każdego serwera Zimbra w edycji open source. Jest on  zarządzany przez dedykowany Zimlet Administracyjny Zextras, który jest w pełni zintegrowany z konsolą administracyjną Zimbra dostępną w przeglądarce internetowej.

Czy Zimbra w edycji open source może być mobilna? chevron_right

Tak, dzięki modułowi Zextras Mobile synchronizacja  poczty, kontaktów i zadań możliwa jest na każdym urządzeniu mobilnym i aplikacji Microsoft Outlook  dzięki implementacji protokołu Exchange ActiveSync. Dodatkowo Zextras udostępnia dla systemów Android i IOS aplikacje mobilne Team i Drive.

Czy real-time backup, wideokonferencje, przechowywanie i edycja plików jest dostępna w edycji open source? chevron_right

Tak, bezpłatny system Zimbra w edycji open source może być wyposażony w funkcje wideokonferencji dzięki modułowi Zextras Team.  Funkcjonalność przechowywania plików i ich edycji umożliwiają moduły Zextras Drive i Server Docs. Natomiast kopia zapasowa w czasie rzeczywistym dostępna jest dzięki modułowi Zextras Backup, który dba o zabezpieczenie konfiguracji  i każdego pojedynczego elementu systemu poczty Zimbra.

Czy moduły Zextras są dostępne w ramach płatnego licencjonowania i producent oferuje ich wsparcie techniczne? chevron_right

Tak, oprogramowanie Zextras Suite dostępne jest w licencjonowaniu rocznym i wieczystym. Oprogramowania dostępne jest na trzech poziomach SUITE BASIC, SUITE MOBILE i SUITE PRO. Każda z tych wersji oprogramowania jest objęta wsparciem technicznym firmy Zextras.

zextras

to niewiarygodne funkcjonalności serwera Zimbra w zaskakująco niskiej cenie.

Kopia zapasowa w czasie rzeczywistym

Kopia zapasowa w czasie rzeczywistym przy pomocy silnika Zextras to skuteczna strategia dla Zimbra Disaster Recovery. Kopie zapasowe dotyczą każdego pojedynczego elementu i zdarzenia na serwerze, obniżając RPO do zera. Transakcje tworzenia kopii zapasowych są zawsze spójne, bez potrzeby tworzenia zaplanowanych migawek. Co więcej, deduplikacja i kompresja zmniejszają do 50% ilość potrzebnego miejsca, z automatycznym czyszczeniem po okresie przechowywania. Moduł obsługuje wiele strategii przywracania i odzyskiwania: od przywracania pojedynczego elementu poczty, aż do odzyskania całej domeny

Zapytaj o wycenę
zimbra backup
Zextras mobile outlook

Synchronizacja mobilna i Outlook

Funkcja mobilna sprawia, że serwer Zimbra to przyjazny system mobilny obsługujący protokół Exchange ActiveSync. Pozwala to użytkownikom na nieustanny dostęp do danych skrzynki pocztowej na własnym urządzeniu mobilnym, w ramach bezpieczeństwa gwarantowanego przez Zextras. Użytkownicy mogą zawsze mają dostęp do wszystkich swoich wiadomości, kontaktów i terminów, bez względu na to, czy elementy są ich własnością,
czy też są udostępnione przez innego użytkownika. Zextras z łatwością rozszerza synchronizację na udostępniane elementy.

Zapytaj o wycenę

Aplikacja mobilna iOS / Android

Zextras rozwija aplikacje Team oraz Drive na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Aplikacja Team pozwala użytkownikom mobilnym
za pośrednictwem zaufanego, bezpiecznego i prywatnego kanału być w kontakcie ze współpracownikami w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki aplikacji Drive użytkownik ma dostęp w dowolnej chwili dostęp do swoich plików i folderów na dysku Zimbra. Dzięki technologii Zextras użytkownicy mogą być w stałym kontakcie ze współpracownikami oraz bezpiecznie zarządzać i udostępniać wszelkiego rodzaju dokumenty bezpośrednio z urządzeń mobilnych.

Zapytaj o wycenę
Zextras mobile
zextras drive

Udostępnianie plików i współpraca

Nowy system przechowywania i udostępniania plików wprowadza uproszczone zarządzanie plikami i folderami, przejrzysty wygląd udostępnionych elementów, obsługę ochrony hasłem oraz automatyczne wygasanie publicznych łączy. Użytkownicy mogą współpracować nad wieloma różnymi dokumentami, edytując
je jednocześnie w kliencie pocztowym Zimbra w przeglądarce internetowej.

Zapytaj o wycenę

Wideokonferencje i komunikacja online

Zextras Team zapewnia bezpieczne, zaawansowane funkcje wideokonferencji bezpośrednio w kliencie poczty Zimbra w przeglądarce internetowej. Użytkownicy mogą komunikować się w stałych obszarach, kanałach i grupach prywatnych, w których obsługa wiadomości, spotkania wideo i udostępnianie ekranu są obsługiwane zarówno dla użytkowników wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Zapytaj o wycenę
zextras team
zextras hsm

Zarządzanie skrzynką i przestrzenią dyskową

Dzięki technologii Zextras możesz zarządzać nie tylko wieloma wolumenami, ale także wieloma warstwami pamięci i nośnikami pamięci (lokalne urządzenie blokowe, SAN, NAS i obiekty Object Storage). Zmniejsza to zajętość lokalnej przestrzeni dyskowej, przenosząc wszystkie obiekty BLOB do pamięci obiektowej, a także poprawia operacje we/wy i obciążenie serwera, dzieląc użytkowników na wiele węzłów magazynu bez przestojów. Dzięki temu z łatwością możesz skalować swoją infrastrukturę Zimbra.

Zapytaj o wycenę

Edycja dokumentów online

Zextras obsługuje ponad 140 formatów, umożliwiając podgląd bezpośrednio z interfejsu przeglądarki internetowej. Ponadto użytkownicy mogą tworzyć i edytować dokumenty, arkusze kalkulacyjne oraz prezentacje zmieniając serwer Zimbra w profesjonalny pakiet biurowy.

Zapytaj o wycenę
zextras docs
Zextras admin

Delegacja roli administratora

Uprość zarządzanie poprzez delegowanie roli administratora i uruchom serwer Zimbra na platformie Saas. Główny Administrator może z łatwością przyznać klientom prawa potrzebne do samodzielnego zarządzania ich domeną i niezbędnego wsparcia serwisowego dla użytkowników bez naruszania ich prywatności. Wszystkie działania administratora są rejestrowane, organizowane i dostępne za pośrednictwem „funkcji raportowania” w
konsoli administracyjnej.

Zapytaj o wycenę

Zextras Suite to kompletne rozwiązanie dla
serwera Zimbra w edycji open source

opracowane od podstaw przez niezależną firmę Zextras

jest rozszerzeniem serwera Zimbra, a nie jego alternatywą

wysoce skalowalne i idealne dla małych i dużych środowisk

by wznieść serwer na poziom korporacyjny

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oprogramowania Zextras Suite od 2012 roku.

Zextras

Zapraszamy cię do kontaktu. Dzięki temu otrzymasz gwarancję najniższej ceny i stały dostęp do konsultacji na temat technologii Zextras w serwerach Zimbra.

Pobierz bezpłatną wycenę

    Ilość kont na serwerze


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Administratora serwisu 7l.pl w celu przesyłania na podany przez mnie adres e-mail subskrybowanego Newslettera.* Wyrażając zgodę oświadczam iż znam treść klauzuli informacyjnej, w tym celu i sposobu przetwarzania danych osobowych oraz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania oraz możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie.*

    keyboard_arrow_up
    Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. our cookie policy.
    clear