Carbonio – system poczty e-mail zaprojektowany z myślą o cyfrowej suwerenności.

Zextras Carbonio to idealne rozwiązanie dla sektora publicznego i firm. Zapewnia bezpieczne cyfrowe miejsce pracy zgodne z przepisami ochrony danych.

Suwerenność danych
Zapewnij bezpieczeństwo danych i zarządzaj nimi w zgodzie z wymogami ochrony danych osobowych.

Wszystko w jednym miejscu
Jedna, kompleksowa platforma do zarządzania wszystkimi potrzebami biznesowymi. Bez potrzeby stosowania zewnętrznych usług.

Wybierz najlepszą opcję wdrożenia
Sam zdecyduj co będzie najlepsze dla potrzeb Twojej firmy. Wdrożenia on-premise, w chmurze prywatnej lub hybrydowej. Wybierz to co zapewni Ci pełną kontrolę nad danymi i infrastrukturą.

Praca grupowa
Poczta e-mail, kalendarze, prywatne spotkania wideo, bezpieczne przesyłanie wiadomości, zarządzanie plikami i wspólne edytowanie, a wszystko to w jednym miejscu. Co wiecej, możesz uzyskać dostęp do wszystkiego za pomocą urządzeń mobilnych.

Technologia ZEXTRAS

Doceniana od lat w systemach poczty Zimbra i natywnie dostępna w Carbonio.

2FA – 2 Factor
Authentication

Optymalizuj bezpieczeństwo i zgodność z dyrektywami bezpieczeństwa. Na jednej platformie za pomocą wielu metod uwierzytelniania w tym SAML, 2FA i kodu QR.

Real-Time
Backup

Zadbaj o każdy element systemu poczty w każdej chwili. Wszystkie wiadomości, kontakty itp. są zapisywane w czasie rzeczywistym, gwarantując szybkie odzyskiwanie usuniętych elementów przez użytkowników jak i całych kont usuniętych przez administratorów.

Exchange
ActiveSync

Korzystaj z protokołu ActiveSync w celu synchronizacji poczty e-mail, kontaktów, i kalendarzy z programem Outlook dla systemu Windows oraz natywnych aplikacji mobilnych na systemie IOS i Android.

White
label

Sam decyduj o wyglądzie systemu poczty Carbonio bezpośrednio w panelu administracyjnym w dowolnej chwili zmieniaj grafikę dla ekanów logowania oraz kolorystykę interfejsu. Każda domena na Twoim serwerze może mieć dedykowany interfejs w przeglądarce internetowej.

HSM – Hierarchical Storage
Management

Zarządzaj nie tylko wieloma wolumenami, ale także wieloma warstwami danych (lokalne urządzenie blokowe, SAN, NAS i obiekty Object Storage). Zmniejsz zajętość lokalnej przestrzeni dyskowej i obciążenie serwera, dzieląc użytkowników na wiele węzłów magazynu bez przestojów. Skaluj swoją infrastrukturę i zmiejszaj koszty przechowywania danych.

HA – High
Availability

Zadbaj o maksymalną dostępność swojego systemu poczty e-mail. Dzięki łatwemu skalowaniu sam decydujesz o konfiguracji i zakresie wsparcia technologii HA.

stworzony od podstaw by zadbać o:

Twój budżet

Elastyczna licencja Carbonio zawsze odpowiada Twoim potrzebom. Zawsze możesz zmienić zakres potrzebnych funkcji i kont poprzez rozszerzenie licencji i serwerów w systemie. Skalowanie nigdy nie było prostsze!

Prywatność Twoich danych

Uzyskaj pełną kontrolę nad Twoimi danymi. To Ty decydujesz o miejscu przechowywania danych. Jeżeli nie masz swojego serwera możesz użyć serwera Carbonio w oparciu o chmurę 7LCLOUD.

Twój styl pracy

Przyszłość stała się faktem! Bądz stale w kontakcie dzięki systemowi poczty e-mail, rozmowom wideo, planowaniem spotkań i wspólnym edytowaniem plików w jednym miejscu, również na urządzeniach mobilnych.