close

SpamTitan

to zaawansowana ochrona przed spamem i złośliwym oprogramowaniem gwarantująca:

Bezpieczeństwo

Wiadomości pocztowe poddane są procesowi analizy pod kątem antywirusowym i antyspamowym przed dotarciem do serwera poczty.

Elastyczność

Wdrożenie systemu możliwe jest w siedzibie firmy lub z wykorzystaniem naszej usługi z wykorzystaniem dedykowanego centrum danych

Przystępność

Wdrożenie systemu jest niezwykle proste i przejrzyste. Po zakończeniu konfiguracji wystarczy przekierować elastycznie ruch poprzez zmianę w konfiguracji DNS.

SpamTitan to system filtrowania poczty pod kątem wykrywania spamu, blokowania wirusów i złośliwego oprogramowania. Proces instalacji i konfiguracji nie wpływa na dostępność usług pocztowych i jest prosty do implementacji z zachowaniem pełnej integracji z dotychczasową infrastrukturą IT. Oddajemy w Twoje ręce możliwość uruchomienia systemu SpamTitan wewnątrz infrastruktury IT jako składnik systemu on site lub poprzez naszą usługę filtrowania poczty opartą o system SpamTitan pracujący w naszym Data Center.

Ochrona poczty

SpamTitan chroni Twoją firmę, blokując spam, wirusy, złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie ransomware i linki do złośliwych witryn w Twoich wiadomościach e-mail.

Blokada spamu

5* Bezpieczeństwa

Dostępność

Łatwe zarządzanie

Konfiguracja jest bardzo łatwa, a Twoja firma natychmiast przyniesie efekty. SpamTitan jest łatwy do wdrożenia, zarządzania i użytkowania.

Podwójna ochrona

Skuteczne wsparcie

White, black i grey listing

Wspiera Office365

Wzmocniona ochrona poczty Office365 przed złośliwym oprogramowaniem dzięki dogłębnej analizie.

Ochrona - zero day

Zapobieganie wyciekom danych

Ochrona przed phishingiem

Dedykowane listy RBL

SpamTitan zawiera 6 specjalistycznych czarnych list odświeżanych w czasie rzeczywistym (RBL).

Filtrowanie treści

Ochrona załączników

Zaawansowana ochrona

Raporty kwarantanny

Obszerne i szczegółowe raporty kwarantanny, które pozwalają użytkownikom końcowym kontrolować swoje konto.

Konfigurowalne zasady

Skanowanie poczty wychodzącej

Sandbox

spamtitan
Ponad 75% - tyle wskazują nasze statystyki

odfiltrowanych wiadomości w realnym środowisku. Wiadomości te zostały poddane kwarantannie lub zostały odrzucone z powodu niechcianej treści. Pozostałe wiadomości to normalny ruch e-mail.

Jesteśmy integratorem i resellerem rozwiązania SpamTitan od 2015 roku.

Zapraszamy cię do kontaktu. Dzięki temu otrzymasz gwarancję najniższej ceny i stały dostęp do konsultacji na temat technologii SpamTitan dla Twojego serwera poczty firmowej.

Zamów bezpłatną konsultację

    Ilość kont e-mail:


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Administratora serwisu 7l.pl w celu przesyłania na podany przez mnie adres e-mail subskrybowanego Newslettera.* Wyrażając zgodę oświadczam iż znam treść klauzuli informacyjnej, w tym celu i sposobu przetwarzania danych osobowych oraz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania oraz możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie.*

    keyboard_arrow_up
    Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. our cookie policy.
    clear