close

Szukasz rozwiązania problemu IT w Twojej firmie?

Zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację!

Oferujemy Ci doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 2004 roku i wspieramy z powodzeniem firmy w wielu obszarach IT. Chętnie dowiemy się w czym u Ciebie możemy pomóc.

Dzielimy się wiedzą

Wspieramy firmy z każdego sektora gospodarki. Z naszej wiedzy korzystają zarówno małe przedsiębiorstwa jak i korporacje zatrudniające kilka tysięcy osób.

Oddajemy Ci nasz czas

Oferując nasz czas realnie wpływamy na rozwój Twojej firmy. To właśnie dzięki temu realizujesz swoje cele biznesowe, a my zajmujemy się Twoim działem IT.

Mamy dla Ciebie propozycję - bezpłatna Konsultacja IT

Wypełniając ten formularz otrzymujesz bezpłatną godzinę konsultacji informatycznej na wybrany przez Ciebie temat.

Forma spotkania pozostaje do uzgodnienia. Jeżeli uważasz że, najwygodniejszym scenariuszem jest spotkanie w siedzibie Twojej firmy, odwiedzimy Cię.

Specjalizujemy się w bieżącej obsłudze informatycznej firm oraz wdrożeniach systemów pracy grupowej Zimbra. Od 2012 roku jesteśmy polskim dystrybutorem oprogramowania Zextras, które wprowadza funkcjonalności klasy biznesowej do serwerów poczty Zimbra.

Zapraszamy również do naszego biura po uzgodnieniu terminu spotkania.

Odbierz bezpłatną konsultację
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Administratora serwisu 7l.pl w celu przesyłania na podany przez mnie adres e-mail subskrybowanego Newslettera.* Wyrażając zgodę oświadczam iż znam treść klauzuli informacyjnej, w tym celu i sposobu przetwarzania danych osobowych oraz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania oraz możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie.*

    keyboard_arrow_up
    Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. our cookie policy.
    clear