Możemy to już oficjalnie powiedzieć, 8 lipca ruszył Sklep 7L. Dzięki niemu samodzielnie kupisz technologię Zextras w polskiej dystrybucji oraz usługi z nią związane. W tym tekście dowiesz się jakie możliwości oferuje oraz które z rozwiązań się w nim znajdują.

Co dokładnie znajdziesz w Sklepie 7L

Na stronie Sklepu 7L znajdziesz te rozwiązania:

 • Zextras Carbonio – możesz wycenić, a po tym złożyć zamówienie na licencje. W Sklepie dostępna jest tylko jego licencjonowana wersja, ponieważ edycja nielicencjonowana (Carbonio CE) jest całkowicie bezpłatna.
 • Zextras Suite dla serwerów Zimbra OSE – możesz własnoręcznie kupić licencje. Rozwiązanie dostępne jest w 2 pakietach o różnych możliwościach: Mobile oraz Pro.
 • 7LCLOUD – znane też pod nazwą “Chmura dla firm“. W Sklepie możesz:
  – Wycenić, a następnie złożyć zamówienie na usługę 7LCLOUD Carbonio
  – Kupić usługę serwera poczty Zimbra OSE – 7LCLOUD Zimbra

  Chociaż na stronie Sklepu oferta chmury dostępna jest jedynie dla Zimbra i Carbonio, nie oznacza to, że oferujemy chmurę 7LCLOUD tylko dla tych rozwiązań. Jeżeli potrzebujesz chmury dla firm do innych celów, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
Sklep 7L
Oferta Sklepu 7L

Jeżeli chcesz przetestować daną technologię, dla wszystkich z dostępnych w sklepie rozwiązań dostępna jest bezpłatna wersja próbna. Aby ją uzyskać, skontaktuj się z nami.

Gdzie dokładnie to znajdziesz

Aby dotrzeć do naszego Sklepu, kliknij w bezpośrednie linki lub wybierz odpowiednią zakładkę z paska nawigacyjnego na naszej stronie 7l.pl.

 • Zextras Carbonio – produkt dostępny jest po określeniu dokładnych potrzeb związanych z planowanym systemem. Na ich podstawie przygotujemy dedykowaną wycenę.

  Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do nielicencjonowanej i bezpłatnej wersji, czyli Carbonio CE, udaj się TUTAJ.
 • Zextras Suite – Rozwiązanie dostępne jest w 2 pakietach o różnych możliwościach: Mobile oraz Pro.
 • 7LCLOUD Carbonio – usługa dostępna jest po określeniu dokładnych potrzeb związanych z planowanym systemem. Na ich podstawie przygotujemy dedykowaną wycenę.
 • 7LCLOUD Zimbra – usługa dostępna jest od momentu zamówienia i jedynym parametrem jest ilość kont dla których uruchomimy Twój serwer poczty Zimbra OSE.

Czy dalej można kupować bez użycia Sklepu 7L?

Tak! Uruchomienie sklepu w żaden sposób nie ogranicza możliwości kontaktu z nami. Tak jak wspomniałem wcześniej, otwarcie Sklepu to krok w stronę wzrostu Twojego doświadczenia. i jeżeli wolisz kupować “standardowym” sposobem lub masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji czekając na kontakt.

Plany na przyszłość

To dopiero tak naprawdę początek działalności Sklepu, w przyszłości planujemy urozmaicać go o inne usługi i rozwiązania oraz wprowadzać usprawnienia strony. Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących zmian, obserwuj naszego bloga i social media.