Beeep! Meldujemy z kokpitu Carbonio. Po intensywnych dwóch dniach 6 i 7 października 2022 konferencja Infoshare w Gdańsku już za nami. Jednak dobre wieści o prywatnym i elastycznym systemie poczty i pracy grupowej łatwo się rozchodzą i poszły w świat! Infoshare był dla nas bezcennym czasem i podzielimy się jak wyglądał z perspektywny naszego kokpitu.

Uczestnicy namiętnie pytali nas kim jest ten superbohater z naszej ścianki. Odpowiedz Zextras nie mogła być inna niż, że to bohater, który chroni ich dane! 😉 Kiedy przychodził czas na kolejne pytania, odpowiadaliśmy najczęściej, że:

  • Jest prywatny dlatego, że to Ty wybierasz miejsce przechowywania danych!
  • Jest elastyczny, bo to Ty samemu wybierasz, które moduły i na jakim jednostkowym poziomie będą w Twojej licencji!
  • Diametralnie ułatwia pracę grupową – dając do dyspozycji kalendarze, wideorozmowy, czaty i edycję plików online. I to wszystko w jednym bezpiecznym miejscu!
infoshare 2022 piotr

infoshare 2022 alberto

oraz, że…

  • Tak, śmiało można dowolnie częstować się krówką, bo to najlepsza w tym miejscu ręcznie robiona “Krówka” 🙂
infoshare 2022 krowki 2
Nasz CEO z jedną z fanek naszych krówek

Bezpośredni kontakt z wieloma konketnymi osobami z przeróżnych sektorów: m.in. z finansów, administracji publicznej, dostawców usług multimedialnych to coś co dla nas jest bezcenne. To właśnie te osoby mówiły nam, że prywatność i zgodność z regulacjami to dla nich priorytet w systemie poczty oraz pracy grupowej. Wspominały również, że niestety nie do końca na chwilę obecną są zadowoleni z tych aspektów w swoim otoczeniu.

infoshare 2022 rozmowy 2

Na koniec podzielimy się ostatnim rzutem na nasz “kokpit” Carbonio 🙂

Tak to były dla nas bardzo intensywne dni, dziękujemy za te wszystkie spotkania i rozmowy, które dały nam wiele informacji czego oczekujecie w od bezpiecznej platformy email! Mamy nadzieję, że zobaczymy się w tym samym miejscu za rok 🙂 Beeep!