Zimbra – nowy patch dla wersji 9.0.0 i 8.8.15.

Informujemy, że dostępny jest już patch 25 dla systemu Zimbra 9.0.0 “Kepler” i Patch 32 dla Zimbry 8.8.15 “James Prescott Joule”. Co ważne, zmienił się dla nich proces instalacji. W związku z tym, aby poprawnie je zainstalować trzeba wykonać kilka dodatkowych kroków. Dokładne instrukcje instalacji każdej z łatek znajdują się w ich release notes.

Patch 25 i 32 dla Zimbry

Patch 25 dla Zimbry 9.0.0 “Kepler”

Patch 25 zawiera m.in. ulepszenia bezpieczeństwa, usprawnienia funkcjonalności i nowe funkcje. Aby zobaczyć wszystkie zmiany i sposób instalacji, udaj się do release notes na stronie Zimbry.

Patch 32 dla systemu Zimbra 8.8.15 “James Prescott Joule”

Podobnie jak patch dla Zimbry 9.0.0, zawiera on m.in. ulepszenia bezpieczeństwa, usprawnienia funkcjonalności i nowe funkcje. Jednakże, zakres tych zmian jest trochę inny. Aby zobaczyć wszystkie zmiany i sposób instalacji łatki, udaj się do jej release notes na stronie Zimbry.

Po zainstalowaniu aktualizacji, nie można cofnąć Zimbry do poprzedniej wersji. Zalecamy więc wykonanie kopii bezpieczeństwa przed operacją aktualizacji.

Używanie najaktualniejszych wersji programów to nierozłącza część dbania o cyberbezpieczeństwo. Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy aktualizacji lub wdrożeniu systemu poczty, jesteśmy w stanie pomóc. Poznaj usługę wsparcia systemu Zimbra i zobacz dlaczego możesz nam zaufać.

Źródło: Blog Zimbry